.

8 Компјутери/Многу Нерѓосувачки Челик Садови Виножито Цвет Лажичка Кафе,Мешајќи Лажица Шеќер,Промешајте Бар Лажица,Чај Лажица Кујна Gadget

8 Компјутери/Многу Нерѓосувачки Челик Садови Виножито Цвет Лажичка Кафе,Мешајќи Лажица Шеќер,Промешајте Бар

364.32
DEN 266.00 -27 %

Износ
Това е достапна


Совршен подарок за оние кои сакаат да се шеќери во нивните чај и кафе. Лесно да се чисти,
само треба чиста вода.
Кафе лажичка се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик што не може да се користи само за да се промешува
кафе;но, исто така, добар помошник на кафе и чај.
Одлични за сервирање џем, желе, и сируп или scooping кафе и лабава чај без леплива
хаос.
Пакетот Вклучува 8 компјутери лажичка кафе ,ова е најдобриот подарок за пријателите или семејството, особено
со доброто флорални подарок кутија.
Секоја лажица има различни исклучителна & доброто цвет шема - Слива цвет,
Сончоглед,Сакура,Pansy, Балон цвет, Космосот, Роза,Heronsbill
Пакетот вклучува : 8pcs лажица шеќер(Мешан стил)
Виножито/ виолетова/сина боја е новиот продажба боја, добредојдени да се купи!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.Ве молиме не го отворите спор, без било каква комуникација , тоа е нефер за продавачот . ние би сакале да ви помогне да се решат проблемите .
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4.Ве молиме не го напушти негативна повратна информација, без каква било комуникација , во спротивно , ние не ќе ви покаже наплата или враќање .
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Повеќе информации

Flatware Тип:
Лажици
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Pawaca
Број На Модел На:
H0CD-017
Лажица Боја :
Сребрена/Gold/Црна/Розово Злато/Виножито/Сина/Виолетова
детали:
Цвет Форма Лажица Шеќер
Пакетот Вклучува:
8 компјутери лажичка кафе