.

Новите Европски Boho Накит Рачно Изработени Beaded Хривнија Pompous Tassel Шарм Антички Сребрена Монета Шарм Нараквици За Жени

Новите Европски Boho Накит Рачно Изработени Beaded Хривнија Pompous Tassel Шарм Антички Сребрена Монета Шарм

DEN 235.20

Износ
Това е достапна


Новите Европски Boho Накит Добавувачи рачно изработени нараквици beaded нараквица со лист шарм антички сребрен за жени
НИ 6.5 / парче НАС 5.99 / парче НАС 5.8 / парче НАС 6.99 / парче НАС 9.9 / парче НАС 9.5 / парче НАС 5.8 / парче НАС 5.8 / парче НАС 6.5 / парче НАС 5.99 / парче
За Keepnice™jewery
Тоа е производителот и на веледрогерија, на рачно изработени накит, вклучуваат дизајн, производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.
Мода, Оригиналниот дизајн, Личноста е нашата цел.
Производи во целиот свет, главните пазари се Европски, руски, Америка, Јужна Америка,Арапски и така натаму.
За превозот цена
Повеќето предмети форма Keepnice™ накит со пониска цена без превозот цена.
Не како некои од продавачот вклучува превозот цена во објектот цена од рече бесплатен превозот.
Ве молиме да се стави сите елементи што треба во вашата шопинг количка. Превозот цената ќе се пресметува од страна на системот според тежината.
Ако нарачате повеќе од 128ќе бидат испратени преку брза испорака наместо нормална испорака.
За сликите
Сите слики се зеде од оригиналните ставки. Постои мала разлика од различни пресмета или друга опрема,
Ви благодариме за вашето разбирање.
За услугата
Ние ќе направиме се најдобро за секој клиенти, ве молиме контактирајте со нас, ако најдете било какви проблеми кога сте примиле пакетот.
Ќе solute тоа во прв пат.
Исто така, ве молиме контактирајте со нас пред сакате да ја отворите некој спор.
Се надевам дека ќе им даде пет ѕвезди, ако сте задоволни нашите производи и услуги.
Тоа е многу важно со вашите добри коментари. Ви благодариме за вашата посета.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Вештачки Корални
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
keepnice
Обликотшема:
Животните
Функција:
Фитнес Тракер
Број На Модел На:
161214004
Програма:
Рачно изработени
Должина:
14-16cm