.

Baseus Луксузни 360 степени Метал Прст Прстен Носителот паметен Телефон Мобилен Телефон Прст Стојат Држач За iPhone 7 6 Samsung Таблета

Baseus Луксузни 360 степени Метал Прст Прстен Носителот паметен Телефон Мобилен Телефон Прст Стојат Држач За

239.52
DEN 192.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Бренд Име:
BASEUS
Број На Модел На:
Privity Прст Прстен Носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
Алуминиум Легура
Држач За Во Автомобил:
No
Има Звучник:
No
Велосипедот Носителот:
No
боја:
Црна Sliver Злато
Компатибилен Телефон Модел 1:
За iPhone 7 6 6s Плус 5 5s SE iPhone 4 и 4s
Компатибилен Телефон Модел 2:
За Samsung Галакси S7 S6 Работ Забелешка 6 5 4 3 J3 J5 J7 A3 А5 О7
Компатибилен Телефон Модел 3:
За Huawei P9 Xiaomi mi5 5c mi4 Redmi 3 Про Meizu M3S HTC10 Sony LG G5
функција 1:
Прстен Носителот / Телефон Стојат
функцијата 2:
Мобилен телефон носителот
Опис На:
За iPhone Носителот
Опис Б:
Baseus Носителот / Мобилен Телефон Носителот
Употреба:
Прст Прстен Носителот / Таблет Прстен Носителот
Функција:
Заградата Носителот / Телефон Да Ѕвони Носителот