.

[Трети Лица Бренд] 130ML Refillable Мастило Кертриџ За HP 82 За HP Designjet 510 510ps Печатач (CH565A C4911A C4912A C4913A)

[Трети Лица Бренд] 130ML Refillable Мастило Кертриџ За HP 82 За HP Designjet 510 510ps Печатач (CH565A C4911A

DEN 1005.60

Износ
Това е достапна


За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате.
Бренд OCBESTJET Име на Производ Мастило Кертриџ, Refillable Мастило Кертриџ, Празни Мастило Патрон Патрон Број
За HP 82 (CH565 A) - Б.Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни прашање. Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Тие се 100% компатибилни со за Epson,за Canon,за HP,за Роланд,за Mimaki,за Брат принтери.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
1 Парче × C
1 Парче × M
1 Парче × Y
Dongguan Ocbestjet Печатач Потрошен Материјал Co. Воведовме напредна технологија на производство и менаџмент за да се обезбеди квалитет и
животната средина-пријателски дигитално печатење потрошен.

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
За HP 82
Име на производ:
Мастило Кертриџ,Refillable Мастило Кертриџ
Компатибилен Печатач 1:
За HP Designjet 510
Компатибилен Печатач 2:
За HP Designjet 510ps
Дел Број:
CH565A C4911A C4912A C4913A
јачина:
130ML/PC
боја:
Б.К C Y M
Компатибилен Со Мастило Видови:
Боја На Мастило,Боја На Мастило
Чип Вид:
Инсталиран Со ЛАК (Permenant) Чип
Гаранција:
1
Обоени:
Yes