.

Нова Жешка 4PC Microblading Обновливи Шминка Мерка Веѓа Водич Владетел Постојан Алатки 161117

Нова Жешка 4PC Microblading Обновливи Шминка Мерка Веѓа Водич Владетел Постојан Алатки 161117

190.08
DEN 158.00 -17 %

Износ
Това е достапна


4 PC Microblading Обновливи Шминка Мерка Веѓа Водич Владетел Постојан Алатки
Функција : 100% Сосема Нов. Најновата новина дизајнот, најновиот форма добра алатка за веѓата уметници се обидува да се обезбеди дури и должина форма и поставување на веѓите за своите клиенти Идеален да се користи пред да microblading и постојан направи се за да се обезбеди веѓите, eyeliner и усна се симетрични точни, исто Така, служи како вообичаените мерење предмети, особено погоден за криви и заоблени периметар Еколошки материјали, висока издржливост, одлична мекост може да биде свиткан. Совршен за двете професионални и почетници
Материјал : Пластични Големина : 150mm
Пакет Содржина :
Пластични Тетоважа Stencils x4pc
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
3.Брза испорака во 48 Часа.
4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Повеќе информации

Бренд Име:
HAICAR
Број На Модел На:
Пластични Тетоважа Stencils x4pc
Тип:
Тетоважа матрицата