.

2017 Најдобар Квалитет !! 100PCS Универзална Стол Покрие & Spandex Стол Покрие & Banqeut Стол Покрие Со 4 Џебови трговија на Големо

2017 Најдобар Квалитет !! 100PCS Универзална Стол Покрие & Spandex Стол Покрие & Banqeut Стол Покрие Со 4 Џебови

11472.00
DEN 10898.00 -5 %

Износ
Това е достапна


ЗОШТО НАС ???
Најдобар Квалитет 100pcs Универзална Стол Покрие & Spandex Стол Покрие со 4 Џебови промет на Големо со Бесплатен Превозот
Опис Спецификации
Употреба
Свадба, Настани, Страни и Хотел Катедрата Покрива
Материјал
20% spandex,80% полиестер или како вашите барања
compostion
180-200gsm ткаенина
Sash ткаенина
дамка,organza,spandex бендови, како на вашите барања
Боја
Било која боја е достапен во боја на топ листите
Снабдување Тип
Во-stock/OEM Услуга
Превозот
DHL/ ФЕДЕКС/EMS /ТНТ/UPS-ОТ
Пакување
Внатрешниот : polyest торба,Надворешниот : Картон или изразат пакет
MOQ
50 Парчиња(Големи количини многу попуст)
Големина
одговара за многу столици. исто така, како за' клиенти барања
PROUDCT ШОУ
Имаме многу бои. Кога ќе го поставите цел, pls забелешка каква боја сакате. ви благодариме.
ТАБЕЛА БОЈА

Повеќе информации

Спецификација:
chair cover
Број На Модел На:
XT--006016
Материјал:
Spandex / Полиестер
Употреба:
Банкет Стол,Свадба Стол,Хотел Чаир
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Бренд Име:
marious
Шема:
Обична Обоена
боја:
Сина
Стил:
банкет стол/ свадба чаир
Пакување:
Стандардна извоз пакување
надворешното пакување:
Стандардна картон
внатрешна:
пакување polybag
Место на Потекло:
Nantong Кина(Главна)
Name1:
Стол Маска
Name2:
универзална стол маска
name3:
универзална стол покрие spandex
Големина:
45*45*90cm