.

Топла продажба поставите Пластични Кујна Храна Овошје Зеленчук Сечење Играчки Детска Бебе Почетокот на Образовни Играчка Претендираат Игра Готви Cosplay Безбедност

Топла продажба поставите Пластични Кујна Храна Овошје Зеленчук Сечење Играчки Детска Бебе Почетокот на Образовни

DEN 312.00

Износ
Това е достапна


Топла продажба поставите Пластични Кујна Храна Овошје Зеленчук Сечење Играчки Детска Бебе Почетокот на Образовни Играчка Претендираат Игра Готви Cosplay Безбедност
Карактеристики :
Сет на шарени овошје и зеленчук играчки за твоите драги деца
Доаѓа со пластичен нож за децата да уживаат сечење,ќе се обезбеди максимална безбедност за вашите деца
Секое овошје и зеленчук може да бидат исечени на половина бидејќи тие се поврзани со лепенка.
Светла и различни бои не само што може да ги привлече бебиња' внимание,исто така, може да се посветам на боја перцепција капацитет
Уживајте во забава и среќа на Претендираат се Игра Играта сечење овошје,развивање на практични способност, рака-на мозокот координација на капацитет и задоволување на својата желба
Совршен подарок и образование играчка за деца бебе
Спецификации :12 компјутери, 15 компјутери, 18 компјутери, 23pcs (количината вклучуваат нож,одборот и кошница . Количината е апсолутно точно. Ве молиме не го отвори спорот, ако мислите дека количината е неточна. Ве молиме контактирајте со нас однапред. Ви благодарам многу !)

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
zw0396
Тип:
Кујна Играчки Сет
Предупредување:
не се јадат
Класификација:
Кујна
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS