.

Европската Ретро Бакар Led Таванот Светла Сјај Стакло Спалната Соба Led Таванот Светилка Тела Дневна Соба Led Таванот Светлина Luminaria

Европската Ретро Бакар Led Таванот Светла Сјај Стакло Спалната Соба Led Таванот Светилка Тела Дневна Соба Led

10075.20
DEN 7153.00 -29 %

Износ
Това е достапна


Опис на производот :
Име : Европската Ретро Бакар Led Таванот Светла Сјај Стакло Спалната Соба Led Таванот Светилка Тела Дневна Соба Led Таванот Светлина Luminaria ;
Модел no : GL-CC06;
Материјал : бакар + стакло;
Сијалица база : E27 блескаво / заштеда на енергија / LED сијалица;
Уметност : топла виткајте, плоча, полски;
Примена : студија соба, трпезарија, ресторан, бар, коридор, kithen;
Големина : 3 lights-dia35cm, H17cm; 3 lights-dia35cm, H19cm(pendant стил); 4 lights-dia45cm, H17cm.
Тежина : 7-10kg;

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
топло сијалица, бела светлина, крушка
Тип На Објект:
таванот светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Употреба:
Дневно осветлување
Заврши:
Полиран Челик
Карактеристики:
бакар и стакло
Гаранција:
3 Години
Материјал:
Бакар
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Бакар
База Тип:
E27
Бренд Име:
SaloEElaitte
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Број на извори на светлина:
3
Стил:
Земја
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
GL-CC06
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Техника:
Топла Виткање