.

20 парчиња/многу , polka Точки Лента Лак Headband коса headwear Коса Додатоци

20 парчиња/многу , polka Точки Лента Лак Headband коса headwear Коса Додатоци

672.00
DEN 531.00 -21 %

Износ
Това е достапна

оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки. За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС . Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
EMS : 6-12 дена пристигна . ( може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
За нарачка над 120 ДОЛАРИ , ние ќе брод преку DHL, или ЕМС бесплатен превозот .
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.75" )
Headband обемот : прибл 36-37 cm
Пакетот вклучува : 20 компјутери .
100% Нови
Материјал : Лента
Бои : 18 различни бои како сликата . Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. На тежина и големина се само за вашиот референца . Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
Пакување :
1.
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите. Сите бои се предмет на реалните предмети .
Answer : ___________________________ Note : Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот .

Повеќе информации

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
F19
Тип На Објект:
Headwear
боја:
18 Бои
is_customized:
Yes
Шема:
лак декорација
Посебни услуги :
Цел на повеќе од $120,бесплатен превозот преку EMS