.

Прирачник за & Електрична Жица Stripper машина B801-3 Жица Разголување Машина Популарни Жици, Кабли Пилинг Алатки

Прирачник за & Електрична Жица Stripper машина B801-3 Жица Разголување Машина Популарни Жици, Кабли Пилинг

DEN 18672.00

Износ
Това е достапна


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ
Answer : ___________________________ Note : Ние имаме видео туториал ако не знаат како да работат.

Повеќе информации

Бренд Име:
YunlinLi
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Decrustation Клешти
Број На Модел На:
B801-3
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Жица Stripper
is_customized:
Yes