.

Професионални 18 Бои Помине Уметност полски 3D Боја Дизајн Цевка Сет на Лажни Совети Цртање на доградба на Акрилни Нокти Бои Пигмент

Професионални 18 Бои Помине Уметност полски 3D Боја Дизајн Цевка Сет на Лажни Совети Цртање на доградба на

887.52
DEN 799.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Desciption 100% Сосема Нов во Мало Пакување 1 x 18 Боја на доградба на Акрилни Бои Поставени 18 Цевки различни бои на акрилна слика за Помине Уметност, Бројки, Модели или Занаети Бела, Лимон Жолта, Жолта, Црвена, Crimson Црвена, Светло Сина, Cerulean Сина, Светло Зелена, Зелена, Портокалова, Lipan, Црна Лесно да се меша и да се создаде илјади бои растворлив во Вода. Тоа може да биде разреден со вода за да се направат различните ефекти Погодна за двете професионална и лична употреба Нето тежина : 10 ML секој цевки Професионални Помине Уметност Алатка за Нокти Техничар Погоден за нокти салон, помине уметност училиште / факултет, лична употреба, трговија на големо, итн
Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Времето за испорака на Кина пост се регистрирате воздух mail и Singepore пост е околу 20-45 работни дена, откако беше објавено нормално . Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-60 дена
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лак
Состојка:
Лак
Број На Модел На:
18colors
Количина:
1set
НЕТО-WT.:
10ml