.

13.3 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Замена на делови Touchpads со Рамки за Asus Q303 Q303U Q303UA Серија Q303UA-BSI5T21

13.3 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Замена на делови Touchpads со Рамки за Asus Q303 Q303U Q303UA Серија

DEN 3933.60

Износ
Това е достапна

Ние одбие било наплата за цел да предизвика и оштетување на производ поради вашата неправилна инсталација. Ние ќе ви понуди 90 дена гаранција. И ве молиме да дадете 3 работни денови за проверка на undelivered пакет и ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.Ви благодариме. Купувачот ќе се врати превозот цена , ако тоа е скршен од себе или цел на погрешен производ. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата. Ние ги тестираме еден по еден пред превозот, 100% работи добро пред превозот. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на одредено време потребно. Ако не сте професионалец, па ве молиме не во нивната инсталација. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа.3"
• Компатибилен Производ Линија : Asus Q303 Q303 U Q303 UA серија
• Рок на гаранција : 3 месеци
• Пакет се Вклучуваат : 1 X Екран на Допир Digitizer (Без LCD Екран)
• Пакување Метод : Подобрен Кутија пакет
Многу Важно :
Ќе мора да одговараат на големината на екранот за да ја зачувате тековната Допир. Откако ќе добиете предмети, ние ќе ги поправаат или размена со нив што е можно поскоро. Заменете нови и добро ако имаш лажни производи. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас навремено, ова е нашата канцеларија час : од понеделник до сабота 9 : 30 часот до 6 : 30 часот . Ви благодариме. Клиентите треба да се плати за враќање превозот надомест. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба . За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. СФ e Parcel : Тоа обично трае 10-20 работни денови за да се добие парцела. DHL е брзо и безбедно, тоа е од Европа, Америка, Австралија, Азија и исто така лесно да се помине за да се клиенти на најдобар избор и прифатлива цена. e Packet : Тоа обично трае 10-15 работни денови за да се добие парцела. Вашиот парцела ќе биде предаден во рок од 1-2 работни денови по испративме на вашата исплата, ако наредби се направени за време на викендите или на одмор,тоа ќе биде предаден, од понеделник или следниот работен ден. Ако тоа е оштетен, ве молиме да не го потпише за тоа и да се обезбеди слики на пакет, како и доказ, документ од вашиот локален поштата.3" Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Замена на делови Touchpads со Рамки за Asus Q303 Q303 U Q303 UA Серија Q303 UA-BSI5 T21
Стр roduct Опис :
• Име на производ : Допир Digitizer Екран Стакло со Рамки
• Големина На Екран: 13.
Превозот Време :
1.
Испорака Детална :
1. Вие не може да отстапува од вашиот тековниот екран спецификации.
Ако не сте сигурни која е вашата моментална екран на Допир спецификација е, ве молиме контактирајте со нас и ние со задоволство ќе ви помогне.

Повеќе информации

Големина На Екранот:
без рамки, со рамки
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
за Asus Q303 Q303U Q303UA Серија
Бренд Име:
LCDOLED
Компатибилен Бренд:
ASUS
Компонента Тип:
Допир LCD Екран Стакло