.

beibehang Цртан филм тротоарите деца фото мурали за тв позадина ѕид хартија дете спална соба de papel parede тапети за ѕидови 3 d

beibehang Цртан филм тротоарите деца фото мурали за тв позадина ѕид хартија дете спална соба de papel parede

1440.00
DEN 734.00 -49 %

Износ
Това е достапна


1 s quare метар = 1pcs. 3 s quare метар =3pcs . Материјалот е многу силна. Купувачот цел различна количина. ѕидот mural.
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови.

Повеќе информации

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
564
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang