.

FENASY 2017 нов бренд парична Казна Накит Природни Круг Akoya Бисер Ѓердани S925 фунта сребрен накит шарм Ѓердани за жени

FENASY 2017 нов бренд парична Казна Накит Природни Круг Akoya Бисер Ѓердани S925 фунта сребрен накит шарм Ѓердани

6240.00
DEN 3120.00 -50 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
NPL5100W
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
-----
Повод:
Партија
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Akoya Бисери
Pendant Големина:
за 8мм бисер
Главниот Камен:
бисер
Certificate Type:
CNAS
Бренд Име:
FENASY
Certificate Type:
Никој
Големина На Бисер:
за 8mm