.

Нови Fluorocarbon Риболов Линија 100 /110yd Лидер на Карбонски Влакна Линија Pesca Јаглерод линија риболов намамат жици

Нови Fluorocarbon Риболов Линија 100 /110yd Лидер на Карбонски Влакна Линија Pesca Јаглерод линија риболов

579.36
DEN 521.00 -10 %

Износ
Това е достапна

детали за производот

Повеќе информации

Линија Број:
0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
категорија:
Tippet
Метри:
100
Пловни Карактеристика:
Потоне Линија
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Крак
Со Скала или Не:
No
Материјал:
Карбонски Влакна
Број На Модел На:
потона-20
Бренд Име:
ANZHENJI
Обликот:
Ниво