.

1:32 Легура Модели на Автомобили момче Играчки Метал Класичен Легура играчка автомобил 15 х 6.5 х 5 см Назад на власт и вокал функција Нова Година подароци

1:32 Легура Модели на Автомобили момче Играчки Метал Класичен Легура играчка автомобил 15 х 6.5 х 5 см Назад

973.44
DEN 682.00 -30 %

Износ
Това е достапна


Име : X6 симулација спортски автомобил
Пропорција : 1 : 32
Материјал : Цинк легура + Електронска Компонента
Боја : Блу / Бела / Red / Виолетова
Димензии : 15 х 6.5 х 5 см
Карактеристики : Капак,левата и десната врата,задна маска може да се отвори и затворен
Погоден за возраст : Децата над три години

Повеќе информации

Карактеристики:
Diecast
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Бренд Име:
YUKALA
Број На Модел На:
3212E
Предупредување:
Не се погодни за деца под 3-годишна возраст
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Сина Црвена Бела Виолетова
Карактеристики:
Образовни, Модел, Трепка, Музички, Се Повлече Назад