.

SSEA Големо на Нова За Intel Безжична-AC 8260 8260NGW 802.11 ac 867Mbps NGFF 2.4 G/5GHz WIFI, Bluetooth 4.2 Wlan Картичка

SSEA Големо на Нова За Intel Безжична-AC 8260 8260NGW 802.11 ac 867Mbps NGFF 2.4 G/5GHz WIFI, Bluetooth 4.2

1338.24
DEN 1272.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Производи Состојба : нова
Модел : 8260 NGW
Интерфејс : NGFF(М. 2)
Поддржува Bluetooth 4.2
Поддршка 802.11 ac/a/b/g/n
Dual band : 2.4 Ghz 5 Ghz
Забрза за да се 867 Mbps
Поддршка Прозорец 7(32/64bit)
Прозорец 8(32/64bit)
Прозорецот 10 (32/64bit)
НЕ за IBM/ЛЕНОВО/КС
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Интерфејс Тип:
NGFF
сертификација:
Други
Примена:
Лаптоп
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G & 5G
Бренд Име:
SSEA
Вид:
Внатрешна
Број На Модел На:
8260AC
Преносот Го Оценувате:
867Mbps
Безжичен Протокол:
802.11 ac
Тип:
Безжичната
Адаптер Приклучок:
NGFF
Производи Статус:
Акции