.

Вистинска Кожа Карта Сопствениците Паричници RFID Заштита Двојно Патент Дизајн Со Паричка Purses Жени Мажи Картичка Случај Purses Торба

Вистинска Кожа Карта Сопствениците Паричници RFID Заштита Двојно Патент Дизајн Со Паричка Purses Жени Мажи

719.04
DEN 432.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Главен Материјал : Вистинска Кожа
обвивка Материјал : Полиестер
Висина : 7.5 cm / 2.95 инчен
Ширина : 4 cm / 1.57 инчен
Должина : 11 cm / 4.33 инчен
Двојно Патент Дизајн, 11 Карта Сопствениците , Две Монета чанта Оддел
Пакет тежина : 0.15 kg

Повеќе информации

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Бренд Име:
banlosen
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
1487
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Употреба:
Кредитна Картичка
Обликот:
Перница
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Должина:
11cm