.

Prado 4500 LC80 FJ80 LED Ангел Очи Светлата 1990-1997 година РК Црна Стил

Prado 4500 LC80 FJ80 LED Ангел Очи Светлата 1990-1997 година РК Црна Стил

15359.52
DEN 13977.00 -9 %

Износ
Това е достапна

Сите Нови светла.
Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето информации,пред да нарачате нешто. Превозот адреса :
4. Телефон за контакт Бр. Или ако ви треба светилки од нас, ве молиме контактирајте ме пред цел.
Или можеме да ги менувате светлината шема за да ги собере за Десната Рака се Вози тука во Кина. Сепак,некои од автомобили се чувствителни,ние препорачуваме купувачот да ги инсталирате овие светилки од страна на професионални инсталерот. Десната рака диск (волан од Десната страна на возилото & се Вози по Левата страна на патот);
Левата рака диск (управувачот на Левата страна на возилото & Вози на Десната страна на патот);
Овие главата светилки се дизајнирани за Кинеската Верзија автомобили (Лева рака диск). Ние ја имате инсталирано халоген светилки во висока зрак, и нема сијалицата во својата ниска зрак. Главата светилки имаат проектор објективот и светлината ќе биде добро фокусирани.Ако купувачи се исклучиво на светлината шема, ве молам, мислам дека над тоа.
Devlivery време ќе бидат погодени од Кина Празници,лошите временски услови,особено обичај.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Единствената разлика е во светлината на моделот.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз! Превозот Инструкции :
EMS и Кина Пост Воздух Парцела е нашата склопот на превозот метод.
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Политика На Враќање :
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот;
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го има;
Чекор 3) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. Ние заврши оваа светлина со балон во една картон.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви ги даде повеќе попуст во следната цел. Примачот Име И Презиме :
2. И тие можат да обезбедат многу повеќе заштеда на енергија возна состојба. Ќе треба да се инсталира на ниско зрак светилки yoursleves.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Производ детални слики
1.
Сепак,ние треба наплаќаат екстра такса за тоа.И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување.Постои еден пар светла (Лево и Право) во тетрапак.Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.
Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.

Повеќе информации

Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
SuperTuning
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Тежина:
10kg
Напон:
12V
Година:
1990-1997