.

Multilayer Алки Злато Сребро Црна Позлатен Шупливи Шарм Ткаенината Хривнија Отвори Прилагодливи Жени Мажи Модни Додатоци Накит

Multilayer Алки Злато Сребро Црна Позлатен Шупливи Шарм Ткаенината Хривнија Отвори Прилагодливи Жени Мажи Модни

25.92
DEN 14.00 -46 %

Износ
Това е достапна


Multilayer Алки Злато Сребро Црна Позлатен Шупливи Шарм Ткаенината Хривнија Отвори Прилагодливи Жени Мажи Модни Додатоци Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : 6.1 CM Боја :
Како слика Количина : 1 парче

Повеќе информации

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Легура
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Срцето
Дијаметар:
6.1 CM
Број На Модел На:
599
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
позлата:
сребро позлатен
боја:
Злато сребро црна
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура