.

Нерѓосувачки Челик Задните Трупот Капак Покритие За 2014 2015 Година Nissan X-Trail T32 X Трага Непријателските Опашка Заштитник Трим Автомобил Додатоци

Нерѓосувачки Челик Задните Трупот Капак Покритие За 2014 2015 Година Nissan X-Trail T32 X Трага Непријателските

2111.52
DEN 1964.00 -7 %

Износ
Това е достапна

KOUVI Нерѓосувачки Челик Задните Трупот Капак Покритие За 2014 2015 2016 Година Nissan X-Trail T32 X Трага Непријателските Опашка Заштитник Трим Автомобил Додатоци
Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Погодни за : 2014 2015 2016 година Nissan X-TRAIL Предмет Тип : Багажникот капак покрие трим Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : Сребро Површински третман : огледало Лесен за инсталација : 3 M Automative лепливи ленти се во прилог на Пакет Содржина : 1 BUC/SET
Се Обрне Внимание
Она што за сопствени даночни
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls проверете со вашата земја е прилагодено за Статистика за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Како да се комбинираат превозот
Ако сакате да се купи повеќе од 5 предмети од нас и на почетната вкупно превозот цена е висока. Pls ни е-мејл за да се добие комбинираат превозот попуст, и ние ќе брод од вашата стока во една парцела.
кога да брод парцели
Обично ќе брод надвор парцели околу 5 работни дена, ако сите информации што е потврдено, па ни остави порака кога ќе цел :
1.Вашето целосно име
2.Вашата целосна адреса со вашиот Телефон Не
3.Автомобил стил и која година на вашиот автомобил е направен
Кога да ја пратите пратката
По испраќање на пратката, ние може да доби следење Без околу 2-3 дневна,pls контактирајте со нас ако не сте сигурни како да ги пратите пратката.
Можете да ги пратите информации околу подолу пат откако доби следење Бр.
Овој период е парцели подготвени во поштата чека за обработка.
-DHL : 1-3 работни дена
-ПРЕГЛЕДИ : 1-3 работни дена
-ЕМС : 2-5 работни дена
-Кина пост регистрирани воздух mail : 5-15days
Се вратат Сите предмети се продава од нас се сосема нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема consientiousness на наша страна. Ако овој објект е неисправен по приемот ,треба 7days за замени на нов еден од вашиот приемот на стоката.(И сите оригинални предмети неоштетени треба да биде во resalable состојба како пристигна) Buyes се одговорни за превозот со соодветна амбалажа. Ако сметате дека превозот цена е висока и не заслужуваат да се врати,pls контакт да се најде подобро решение.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1cm
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Декорација
Бренд Име:
KOUVI
Име На Модел:
NS52017
Автомобил модел:
за 2014-2016 Nissan X-trail
Објектот Висина:
1inch
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Површински Третман:
огледало
Pacakge:
1pcs/set
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил Производител:
Nissan