.

За Mazda Xedos 9 За Мерцедес E Класа W210 2.3 L 1995-2000 Кислород Сензор 0258003571/0005405717/KJ01-18-861

За Mazda Xedos 9 За Мерцедес E Класа W210 2.3 L 1995-2000 Кислород Сензор 0258003571/0005405717/KJ01-18-861

DEN 1690.56

Износ
Това е достапна


Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Име на Производ : Добра Дизајн Сензор На Кислород 0258003571 Точка Бр : WAJ60724 Референтен Број : 0258003571/ KJ01-18-861 / А 000 540 57 17 / 000 540 57 17 / 025800357232 T Примена : За Mazda Xedos 9 За Мерцедес E Класа W210 2.3 L 1995-2000 Жица : 4 Должина : 500mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Префрлување Трансдуцерот
Примена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc ЗА MAZDA - XEDOS 9 (ТА) - 2.3 24 V 02.95 - 01.00 Седан 155 211 2255 ЗА МЕРЦЕДЕС - E-КЛАСА (W210) - E 230 (210.037) 06.95 - 06.97 Седан 110 150 2295 ЗА МЕРЦЕДЕС - E-КЛАСА Вагон (S210) - E 230 Т (210.237) 06.96 - 06.97 Вагон 110 150 2295
Производ фото :
Производ Структура :
Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица/4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлина-отпор кабли, електрични конектори и други компоненти. Шупливи напрсток во облик на керамички телото можат да бидат опремени со греалки, која е контролирана од страна на ECU да се загрее, кислород сензор кога издувни температурата е ниска. Сензор Жица Должина : Продажбата На Услугата :
Примерок Достапноста & Политика : Ние обезбедуваме бесплатни примероци и примерок трошоци ќе бидат надоместени од својата цел.
Гаранции/Гаранции/рокови и Услови : квалитетот на Производот гаранција е обезбедена и испорака е спроведена во рамките на пред-преговараат време. Плаќања на T/T или L/C се добредојдени.
Извоз/Увоз Обработка Поддршка : Сите извоз и увоз процеси се врши од страна на нашите сопствени превозот оддел. Ние нудиме осигурување, превозот, извоз документи и квалитет. Сите ние обезбеди врата-до-врата служба.
Испорака :
Контакт со нас на : Веб-страница : www.steadyanjin.en.alibaba.com Skype lin.hao668 Тел : 0086 (20) 362971809 Факс : 0086 (20) 362971809 E-mail : steadyanjin @ 163.com Add : B412, 839 Congyun Rd., Yongping Свети, Baiyun Dist., Гуангжу, Guangdong, Кина (Копно)

Повеќе информации

Бренд Име:
WAJ
Тип На Сензор:
Диференцијална Холцер