.

FOURIERS TL-ST041-6P Велосипед Поправка Алатки 6 функција велосипед постави алатка

FOURIERS TL-ST041-6P Велосипед Поправка Алатки 6 функција велосипед постави алатка

2927.04
DEN 1464.00 -50 %

Износ
Това е достапна


Алатки TL-ST041-6 P 6 функција велосипед постави алатка
Хексадецимален 3 / 4 / 5 / 6 мм,PH2,T25 Карактеристики на Производот : .Внатрешниот алатка на м aterial : Хром Vanadium со трајни Мат Хром позлата .Рамка : Сите CNC 6061-T6 направени . Спецификации : Хексадецимален 3/ 4/ 5/ 6 мм, PH2, T25 . Тежина : 76.5 g/set . Боја : Рамка/ Црна, Црвена, Сива, Сина, Apple Зелена, Портокалова, Виолетова, Розева боја Црна, Црвена Сива Сини Зелени Портокал Пурпурна Розова оставете порака до мене.

Повеќе информации

Тип:
Мултифункционален Алатки