.

MINCH Популарни Шминка Accessary 3 Боја Долго Трае Веѓа во Прав/Сенка Палета Сочинуваат Веѓа + Четка

MINCH Популарни Шминка Accessary 3 Боја Долго Трае Веѓа во Прав/Сенка Палета Сочинуваат Веѓа + Четка

DEN 81.12

Износ
Това е достапна


Популарната Шминка Accessary 3 Боја Долго Трае Веѓа Во Прав/Сенка Палета Сочинуваат Веѓа + Четка
100% Сосема нов и висок квалитет
За публиката : која Било Толпата
Тежина : 6g
Име на производ : 3-боја Веѓа во Прав
Текстура : Прав
Боја : три бои
Пакет Се Вклучени :
1 x Три Бои Веѓа во Прав
1 x Четка

Повеќе информации

Тип:
Веѓа Подобрувач
НЕТО-WT.:
6g
Формулирањето:
во прав
Корист:
Долготрајни
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
MINCH
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
MU-EB3
Количина:
1pcs
Земја/Регион на Производство:
Кина