.

sexi жена чипка бебе кукла бања облека чипка еротски секси nightgowns долна Облека градник поставите lenceria nuisette секси жени

sexi жена чипка бебе кукла бања облека чипка еротски секси nightgowns долна Облека градник поставите lenceria

DEN 752.64

Износ
Това е достапна

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
КОЛКОВИТЕ
Мерка околу потполност дел на вашиот колк. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Оваа мерка важи за сите наши панталони и шорцеви. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси.
НИСКА ПОЛОВИНАТА
Мерка Околу 2" под природни половината или 2 прста под папокот. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Тоа е исто така се користи за било здолниште што седи под папокот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Добредојдовте на Анастасија Продавница!!!
ОДИ!ОДИ! Флертува со вашиот човек!
егзотични облека luru чипка бебе кукла секси долна облека
sexi жена чипка бебе кукла бања облека чипка еротски секси nightgowns долна Облека поставите градник поставите lenceria nuisette секси жени
На начин да се Измери
БИСТА
Мерка под твоите раце, околу потполност дел на вашиот биста. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Висина : вклопуваат најдобро за оние со висина (од глава до кат) 158 см до 175 см
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
ПОЛОВИНАТА
Мерка околу вашата природна половината, се најмалите дел. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Spandex
Број На Модел На:
секси nightgowns долна Облека
Декорација:
Лак
Ткаенина Тип:
Чипка