.

Гроздобер anklet за жените црвена панделка јаже цин легура среќа бел заклучување капка етничка накит слободни божиќ, нова година подароци

Гроздобер anklet за жените црвена панделка јаже цин легура среќа бел заклучување капка етничка накит слободни

72.00
DEN 61.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
20cm
Број На Модел На:
04060005
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Заклучување
Материјал:
Лента