.

30Pcs 7mm Дупка Автомобил Худ Тркало Покрива Retainer Fastener Заковки Клип За Lexus ES250 RX350 330 ES240 GS460 CT200H КТ ДС LX LS Е ES

30Pcs 7mm Дупка Автомобил Худ Тркало Покрива Retainer Fastener Заковки Клип За Lexus ES250 RX350 330 ES240

223.20
DEN 210.00 -6 %

Износ
Това е достапна


30 Pcs 7mm Дупка Автомобил Худ Тркало Покрива Retainer Fastener Заковки Клип За Lexus ES250 RX350 330 ES240 GS460 CT200 H КТ ДС LX LS Е ES
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Пластика
Боја : Како на сликата Прикажани
Количина : 30 Компјутери/Многу
Големина на : Глава Дијаметар : 17.6 mm/ 0.69 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 7mm/ 0.28 инчи Матични Должина : 8mm/ 0.31 инчи
Карактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба. 2.Автомобилот е добар додаток, најчесто се користи за монтирање страна здолништа, браници и вратата на вратите .итн 3.Овие клипови се погодни за цврсто се држи нешто во добра дијаметар дупка. 4.Тие може да се користи на автобуси, возови, авиони, камиони, каравани и автомобили.итн Забелешка : Пред да нарачате, Pls проверете ја големината внимателно. Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
YAQUICKA
Материјал Тип:
Пластични делови