.

Боксерски Ракавици Било Име Салата Винил Ѕид Налепница Уметност Decal Спалната соба Седење Соба 32cmx50cm

Боксерски Ракавици Било Име Салата Винил Ѕид Налепница Уметност Decal Спалната соба Седење Соба 32cmx50cm

431.52
DEN 388.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Стави ги на твоите ѕидови, врати, плочки, windows, метал, плакар, пластика,windows - каде што сакате! 4. Обрнете внимание на : 1)Забелешка : Pls дозволете мало боја нарушување, за различни монитор може да се прикаже поинаку. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. И ние нема да плаќаат за превозот на трошоците за испраќање на стоката.
Ве молиме оставете порака до мене кога ќе го поставите цел,Дозволете ми да знам боја треба
Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.
Пакет се Вклучени(Спецификација : 2 парчиња) : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25.
Слики не мора да ги покажат вистинските димензии на објектот, тие се само за прикажување ве молиме проверете го објектот големина.Боксерски Ракавици Било Име Салата Винил Ѕид Налепница Уметност Decal Спалната соба Седење Соба 32cmx50cm Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво, под нормални околности, три дена за испорака.Нема причина да се Вратат или Спор .Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. Ви благодариме за вашиот разбере! Ве молиме оставете порака до мене кога ќе го поставите цел,Дозволете ми да знам боја треба,Инаку,стандардната боја - ЦРНА ќе биде предаден.Ние Нема да ги прифатат со оваа причина . Ви Треба за да се Поврзете на Целата налепница на Ѕидот од Себе .Pls љубезно ве молиме да се Разбере.54 см
Ве молиме проверете прием на информации,оставете го вашето целосно име, целосна адреса и целосен телефонски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од поштата во вашата локална поштата.Издржливи,перат и изрибан (мека четка).Додадете контакт на модерната ѕид декор во вашиот дом со оваа прекрасна decal. ФУНКЦИЈА 1. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. Лесен за употреба и отстранување 2.Секој decal е направен од висок квалитет, самолепливи и водоотпорен винил. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји).

Повеќе информации

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе
Големина:
32X50 CM
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Подарок кутија
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
RS3250