.

Романтични Танц На Дожд Бакнување Мода Винил Switch Налепници 5WS0559

Романтични Танц На Дожд Бакнување Мода Винил Switch Налепници 5WS0559

65.28
DEN 39.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Повратни информации :
Позитивна повратна информација е добредојдена.тоа зависи од временските услови.ние може да реконструкција или повторно да ја прати. Ако постои било каков проблем или прашања во врска со објектот или превозот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа за вас.
4 Ако не се добие производи по истекот на 30 дена од денот на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.
3 ние брод во светот преку Кина пост воздухопловната.
Враќање :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна.Ние не може да се контролира превозот време.
2 Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен дена(исклучени во сабота, недела и државни празници), по целосната уплата. DIY серија на производ изгледот големина е блиску, можете да играте неограничена креативност, слободен комбинација и уредување на облик и положба, може да се првите модели се сече со ножици, исечете време да се обрне внимание да не се сечат за да шема дизајн, по првиот принцип на изгледот, и да се создаде уникатен и креативен простор. Ви благодариме за шопинг. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5.

Повеќе информации

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
5WS0559
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна