.

4pcs Висок Квалитет на Палење Серпентина 30520-РКА-A02 30520-P8E-A01 За Хонда Легенда Спогодба Одисеја Крак За Граѓанско Пилот Ridgeline

4pcs Висок Квалитет на Палење Серпентина 30520-РКА-A02 30520-P8E-A01 За Хонда Легенда Спогодба Одисеја Крак

3509.76
DEN 2913.00 -17 %

Износ
Това е достапна


4pcs Висок Квалитет на Палење Серпентина 30520-РКА-A02 30520-P8 E-A01 За Хонда Легенда Спогодба Одисеја Крак За Граѓанско Пилот Ridgeline

Повеќе информации

Бренд Име:
YAOPEI
Палење Тип:
Посебна Палење
Производителот Дел Број:
30520-РКА-A02
Тип:
Отворете Магнетно
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Осветленост Дел Број:
30520-РКА-A02
Материјал:
Стандард
Тип:
палење серпентина
Производителот Дел Број:
30520-РКА-A02
Состојба:
Сосема Нов и Висок Квалитет
Намената:
Замена дел
Пакување:
Неутрален Пакување
конектор:
3 Pin
Гаранција:
12 месеци
Автомобил Направи:
За Хонда Легенда Спогодба Одисеја
време на испорака:
Во рамките на 5days по добивате вашата исплата