.

Внатрешни работи ! Раководител Светлината Се Префрлат Во Калапи Покрие Трим 1 Парче За Рено Koleos 2017 2018 / 2 Боја За Избор

Внатрешни работи ! Раководител Светлината Се Префрлат Во Калапи Покрие Трим 1 Парче За Рено Koleos 2017 2018

1098.72
DEN 923.00 -16 %

Износ
Това е достапна

Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. pls инсталирате внимателно. Превозот Политика 1.
YIMA Авто Трим
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. Се Враќа Политика 1. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Инаку, договорот е конечна. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Сите производи се квалитетни проверени. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За "Рено" Koleos 2017 2018 Левата рака Drive (Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Вклучени : 1 buc Инсталиран од страна на 3m лента, 3 M лента на објектот назад.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2017 2018
Бренд Име:
lapetus
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
Одговара За Левата рака Диск Модел Само
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg