.

Q&N лента 7/8inch 22mm денот на Благодарноста ноќта на Вештерките Турција Печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот за коса, лак headband

Q&N лента 7/8inch 22mm денот на Благодарноста ноќта на Вештерките Турција Печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат

720.00
DEN 576.00 -20 %

Износ
Това е достапна


1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента. 2.Ние, исто така, го продаде панделки од 10 метри,добредојдовте да ја посетите нашата 10 јарди продавница : http : //www.aliexpress.com/store/929218
Се препорачува :
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 7/8inch 22mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на e-пакети : 8-15 дена.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.
В) Ако вкупниот цел износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,испорака ден ќе биде 3-5working дена.
4.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
5.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.
Препораки :
WM лента трговија на големо/OEM 7/8"22mm портокал ноќта на вештерките 2 grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 15.00 /многу
дворови / многу
WM лента трговија на големо/OEM 1"25мм ноќта на вештерките grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 16.00 /многу
дворови / многу
WM лента трговија на големо/OEM 140725009 7/8inch 22mm Симпатична ноќта на Вештерките тиква печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 14.00 /многу
дворови / многу
WM лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm ноќта на Вештерките Стил печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот 140725007 US$ 14.00 /многу
дворови / многу
WM лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm 140725002 ноќта на Вештерките печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат тиква Webbing бесплатен превозот САД$ 14.00 /многу
дворови / многу
WM лента 7/8inch 22mm 140725005 ноќта на Вештерките Стил grosgrain лента Симпатична Дух Шема Webbing 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 14.00 /многу
дворови / многу
WM лента 140812020 Среќен ноќта на Вештерките 7/8inch 22mm grosgrain Тиква Печатени лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 14.00 /многу
дворови / многу
WM лента wholesales/OEM 140812018 7/8inch 22mm ноќта на Вештерките Капи Печати Среќен Партија grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 14.00 /многу
дворови / многу

Повеќе информации

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Бренд Име:
Q&N
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
22m
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
празник
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)