.

Моден Едноставен Стил Spider Cufflinks За Мажи Целосна Сини Кристал Ткаенината Линкови машка Кошула Cufflinks 2017 Животинско Ткаенината Копчиња

Моден Едноставен Стил Spider Cufflinks За Мажи Целосна Сини Кристал Ткаенината Линкови машка Кошула Cufflinks

133.92
DEN 93.00 -31 %

Износ
Това е достапна


Моден Едноставен Стил Spider Cufflinks За Мажи Целосна Сини Кристал Ткаенината Линкови машка Кошула Cufflinks 2017 Животинско Ткаенината Копчиња
Големина:22mm*18mm
Тежина:10g
Боја:Сребро.
Пол:Унисекс
Материјал:Цинк Легура
Стил:Fashion & Секојдневен машка Кошула Cufflinks
Occassions:Подарок+Партија+Годишнината

Повеќе информации

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Meirenpeizi
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B1017
Производ големина:
18mm*22mm
производ тежина:
10g
Производ Во Боја:
Сина
Occassions:
Подарок+Партија+Годишнината