.

8pcs Нов М1 PA20 20 Степен ХСС Involute Опрема Секачи Поставите #1-8 Асортиман за Полнење За Моќ Алатка

8pcs Нов М1 PA20 20 Степен ХСС Involute Опрема Секачи Поставите 1-8 Асортиман за Полнење За Моќ Алатка

4343.52
DEN 2606.00 -40 %

Износ
Това е достапна


BI0002807
Спецификација :
Бренд нови
Модул : М1
Материјал : ХСС
Род : прибл. 22mm
Боја : како на сликата покажува
Притисок Агол : 20 степен
Количина : 8pcs по поставување
Секој од степените на пренос е различно :
1# : 12-13 Опрема
2# : 14-16 Опрема
3# : 17-20 Опрема
4# : 21-25 Опрема
5# : 26-34 Опрема
6# : 34-54 Опрема
7# : 55-134 Опрема
8# : ≥135 Опрема
Пакет се вклучени :
8pcs x M1 Involute Опрема (од 1 до 8)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Повеќе информации

Вкупна Должина:
5.906
Број На Модел На:
опрема машина
Дијаметар:
3.937
Бренд Име:
Mayitr
Материјал:
ХСС
Тип:
опрема машина
Обложување:
Други