.

JUJIE Луксузни Бисери Цвет Брошеви За Жените 2018 Гроздобер Brooch Женски Црна Aolly Иглички Брошеви Женски Накит Dropshipping

JUJIE Луксузни Бисери Цвет Брошеви За Жените 2018 Гроздобер Brooch Женски Црна Aolly Иглички Брошеви Женски

479.52
DEN 345.00 -28 %

Износ
Това е достапна

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам. 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни име и презиме, и вашата улица и куќа број и стан број, затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно. 3.Ако сте за промет на големо клиенти, можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака, ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брзо превозот цена(FEDEX,DHL,UPS-от,EMS) 4.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив, ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем,ние ќе направиме се подобро и подобро,ви благодарам. Производ Параметар : Производ : Мода Жените Брошеви Материјал : Цинк Легура/Бисери Големина : 8.5*4.8 cm Тежина : 21 g Количина : 1piece Пакување : 1piece/opp вреќа 12 парчиња или повеќе добиете 10% попуст

Повеќе информации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бренд Име:
JUJIE
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
B025
Обликотшема:
Растенијата
Брошеви Потекло:
Кина
Брошеви боја:
како Слика
брошеви големина :
8.5*4.8 cm
Brooch Тежина:
21 g
Brooch Стил:
Тренди
brooch материјал:
Цинк Aolly&Бисери
Brooch Форма:
Цвет
Брошеви Модел:
B025
Брошеви Пакет:
OPP вреќа
Брошеви Пол:
Жените