.

Црниот Бик Бар Предниот Браник Табличка Планината Заградата Носителот Теренски Дневна Светлина Бар За Off-Road Светлината LED Работа Светилки

Црниот Бик Бар Предниот Браник Табличка Планината Заградата Носителот Теренски Дневна Светлина Бар За Off-Road

1067.04
DEN 939.00 -12 %

Износ
Това е достапна


Бул Бар Предниот Браник Табличка Планината Заградата Носителот Теренски Светлина Бар За Off-Road Светла, LED Работа Светилки (Црна, Universa) Спецификации : -Боја : Црна
-Материјал : Алуминиум
-Size : Како на сликата покажува
-Поставување на Возило : Лево, Десно, Напред, Заден
-Професионална инсталација е препорачливо
-Резервни Браник стил пред табличка заградата
-Дозволуваат да додадете повеќе помошни светилки на предниот браник, без вишок на дупчење/измена
-3 ред дупка различни локации/методи за да се качи било Теренски возење светлина, LED работа светла, LED светло бар итн Applica ции : Универзална одговара на повеќето Автомобил, за Џип, Камион, Пикап, SUV и сл.
Пакетот Вклучува : 1 x Табличка Монтажа Стапка (светла не се вклучени)
Задоволството На Клиентите
Ако има нешто што јас можам да ви помогне со цената, големина,боја и сл., ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние одржување на високи стандарди на одлична и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Плаќање
1. Можете да направи плаќање преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или избрани дебитни картички.
2. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ! Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете!
3.Ако имате проблем за правење на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Shipping" Превртен триаголник табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com 2-4 дена www.tnt.com 5-10 дена www.ems.com.cn
3). Продавачот за Испорака Метод : Бесплатен Превозот. Главно,се Проценува Време на Испорака : 18-38days.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Име На Модел:
светилка носителот
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
Tunkuito
Поставување на Возило:
Лево, Десно, Напред, Заден
боја:
Црна