.

Нова За Chevrolet Malibu 2012 Автомобил Портата Слот Подлога Внатрешни работи Вратата Ритам Мат Латекс Анти Лизга Перница Авто Опфаќа Автомобил Стил 9Pcs

Нова За Chevrolet Malibu 2012 Автомобил Портата Слот Подлога Внатрешни работи Вратата Ритам Мат Латекс Анти

913.92
DEN 832.00 -9 %

Износ
Това е достапна


9 Pcs По Сет за во Автомобил Портата Слот Подлога Внатрешни работи Вратата Ритам Мат Латекс Против Пролизгување Перница За Chevrolet Malibu 2012 Авто Опфаќа
Опис :
[Име на производ] Портата слот мат, купот мат.
[применливи автомобил] За Chevrolet Malibu 2012
[Материјал] заштита на Животната средина материјал латекс
[боја] Црвена, Сина, Бела。
[Пакет] 9pcs/set
Функција :
Портата слот и поставување шини во автомобил во стаклена кутија, може да го намали точка во внатрешноста на бучава. И може да ја спречи мал објект носат оригиналниот автомобил пластика панел.
Answer : ___________________________ Note : Светлосен ефект само бело
Производ Вовед :
1.Течење доказ дизајн, лесен за чистење. Увоз на високо квалитетни заштита на животната средина гума, има пламен retardancy, издржливост, добар квалитет, а не производот. Убава, полна со спорт, не се лизга!
2.Со цел да се запази некои мали објект, постојат многу на место како што чаша носителот слот,Конзола за чување на резервоар за да ги чувате некои објект.

Повеќе информации

боја:
црвена, бела, сина
Материјал Тип:
Латекс
Бренд Име:
muchkey
Име:
не се лизга мат
ОДГОВАРА ЗА:
За Chevrolet Malibu 2012
Објектот:
Внатрешни Работи Вратата Ритам Мат
Употреба:
Автомобил Стил
Use2:
автомобил додатоци
Use3:
Авто Пропадна Мат
Други:
portiera.
other1:
Estera де puerta де coche