.

за CNC Амортизерите Волан StabilizerLinear Обратна Безбедност Контрола во Текот на јамаха јамаха r6 kawasaki er6n enduro tmax 530

за CNC Амортизерите Волан StabilizerLinear Обратна Безбедност Контрола во Текот на јамаха јамаха r6 kawasaki

2149.92
DEN 1956.00 -9 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
Резервни 100% Нови
Materail : CNC Алуминиум
Бои : црна/ сина / red / златниот / сребрена
Материјал : АЛ-6061 T6
Боја : како на сликата
255mm(10inch) во должина
Специјално дизајниран за спорт или road трки велосипеди
Го издржат било која јава состојба,квалитет и безбедност загарантирана
Намалување rider замор и да ги елиминираат headshake,подобрување на време за круг
Fitment :
Универзална одговара за повеќето мотоцикли/улица велосипеди
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред да ја купите
Пакетот Вклучува :
1x прилагодливи волан амортизерите Стабилизатор
Напомена :
Зголемената Brackect и Instraction ќе не се вклучени во пратката ,на Секое прашање
ве молиме слободно контактирајте со нас ,ви Благодариме !
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

Повеќе информации

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Сина, Црна
Име На Модел:
TS-SD-001
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Бренд Име:
Р QIANKONG
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
21.9cm
Бои:
Црно/Сино/Red/Златниот/Сребрена
Функција:
мотоцикл волан амортизерите
Fitment:
За Јамаха Р-25
Име на производ:
CNC Мотоцикл Улица Велосипед Прилагодливи Волан Амортизерите
Fitment1:
Универзал за повеќето мотоцикл/улица Велосипед
Модел мпп:
Motobike волан амортизерите
Достапни Бои:
Црна,Црвена,Сина,Златна мотоцикл волан амортизерите
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Харли