.

Нови Пристигнување Мода Остава Форма 3D Силикони Чоколадо Мувла Торта Bakeware Украсување Алатки Роденденска Торта Cupcake Мувла DIY

Нови Пристигнување Мода Остава Форма 3D Силикони Чоколадо Мувла Торта Bakeware Украсување Алатки Роденденска

150.72
DEN 136.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Други земји : со 25-35 работни дена. Превозот време : САД 10-20 работни дена ЕУ coutries и Азија countries15-25 работни дена руската земја и земјите во близина 25-55 работни дена Јужна Америка земји 25-45 работни дена.
Други Политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
* Лесен за употреба и чиста.
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)
. Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека знаете, изберете Кина Пост Обичните Мали Пакети , обично на следење на информации не е на располагање , и се проценува дека времето за испорака е 15-60 дена (различни земја ќе бидат различни ), ако сакате брза испорака и да се провери целата следење на информации, ќе е подобро да се избере Ali Express Стандард Превозот, e Packet, или Кина пост воздух mail .
Нови Пристигнување Мода Остава Форма 3 D Силикони Чоколадо Мувла Торта Bakeware Украсување Алатки Роденденска Торта Cupcake Мувла DIY Бисер Мушка Синџир 3 D Силиконски Калап Чоколадни Бонбони Шеќер Занает Мувла Торта Алатка Фондан Силиконски Калапи За Торта Декорирање Cozinha
Мувла име : Нови Пристигнување Мода Остава Форма 3 D Силикони Чоколадо Мувла Торта Bakeware Украсување Алатки Роденденска Торта Cupcake Мувла DIY
Опис :
* Мувла Големина : Како на сликата
* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор
* Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски
* 100% сосема нов и во добра состојба
* Тоа ќе се одржи форма за години.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Белешки ви Благодариме за вашиот покровителство и поддршка. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
formas де силикони
Бренд Име:
TINb
Торта Алатки Тип:
Габи,
Име:
formas де силикони
Стил:
чоколадо мувла
Употреба:
силиконски чоколадо мувла
За:
3d силиконски калап
Пакетот Вклучува:
1pc Остава Форма 3D Силикони Чоколадо Мувла
Вид:
Тесто Мувла
користат за:
торта декорирање алатки