.

5pcs Mofe Сина 90 степени лактот силиконски црева цевка силикони редуктор црево 57mm/2.25 силиконски црева Спојка

5pcs Mofe Сина 90 степени лактот силиконски црева цевка силикони редуктор црево 57mm/2.25 силиконски црева

1043.52
DEN 991.00 -5 %

Износ
Това е достапна


5 PCS Дебелина : 4.5 mm Внатрешен Кол : 2.25" да 2.25" 57mm 90 степени Силикони Лактот Редуктор Спојка Црево
Со Mofe Logo (Ако сакате тоа со оригиналниот ЛОГОТО,ве молам кажете ми,и остави порака во рамките на својата цел.Ако не,ние ќе го испрати со нашите MOFE лого) Боја на располагање : Црна, Црвена, Сина Направен од висок квалитет со Силиконска Работна Температура : -50°C ) до +220°C Работен Притисок : 0.3~0.9 Mpa Дебелина : 4.5 мм, 3 ply polyster засилен Големина толеранција : +/-0.5 мм Должина : 3.5" или 90mm Внатрешен Дијаметар : 2.25" да 2.25" 57mm
Директно Силиконски црева Боја Големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено
45 Степен Лактот Силиконски Црева Боја Големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено
90 степени Лактот Силиконски Црева Боја големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено
5pcs 2.25" да 2.25" 57mm 90 степени Силикони Лактот Спојка Црева

Повеќе информации

боја:
Сина
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ИНТЕРКУЛЕР
Frequence Опсег:
00
Модел Година:
2013
Специјални Функции:
8 Бои на располагање, Cutomized Логото е на располагање
Име На Модел:
MRA-30
Објектот Ширина:
20cm
Бренд Име:
MOFE
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
100% Силикон
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
40cm
is_customized:
Yes
автомобил силиконски црева:
лактите силиконски црева