.

Модерната LED Алуминиумска жица стакло luminaria Таванот светла lustres led светла за дома luminarias став teto lampara techo тела

Модерната LED Алуминиумска жица стакло luminaria Таванот светла lustres led светла за дома luminarias став

DEN 4737.60

Износ
Това е достапна

Пред да се врати,ве молиме контактирајте со нас за враќање во промет.
4 : Ние го цениме вашето мислење, ако не сте задоволни со нашата служба. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Материјал : Нерѓосувачки Челик,Стакло,Алуминиум жица
Влезен напон : AC 100-240 V 50/60 Hz
Извор на светлина : 6pcs G4 сијалица-LED сијалица вклучени
Планината метод : Монтира на Таванот
Контрола на владата : Ѕиден Прекинувач
Illumniation Област : 15 милиони^2 до 20 милиони^2
3 W/еез LED G4 светилки вклучени.
1 : Ние нудиме 1 години гаранција бидејќи ние реализација на објектот.
3 : Купувачот треба да го плати превозот надомест ако објектот не е неисправен.Но, Со цел да ги избегнете високите увозни давачки/Данок, ние ќе ги прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба.Во сабота и недела ќе се провери порака од обичните.
4 : Од експрес,Нормално тоа ќе се 5-12 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,АУ и други Западно-Европски земји. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
2 : Ние само брод да се потврди цел адреси. Макс 40 W/сијалица можете да ги користите
1 : Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
1 : сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Но, не може да гарантира за да одговорите на време. Ви благодариме за вашето време.
2 : Замена или рефундирање е достапно во рок од 10 дена од денот на приемот што истата состојба и кога ќе се добие тоа.
3 : За повеќе од еден бесплатен превозот начини од експрес,ние ќе го избере една од couriers за вас во зависност од ситуацијата во нашата страна, Ако имате било каков сомнеж, ве Молиме контактирајте со нас пред да нарачате. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа. Сите од нив се врз основа на увоз политика на својата земја, ако имате посебни Барање, ве молиме контактирајте со нас пред породувањето.Но, можете да го промените повеќе моќни сијалица како што треба.
2 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
3 : Нашата работното време е 9 часот за да 6часот од понеделник до петок Кина време .И 7 до 21 работни дена да Русија,Бразил,Аргентина и Блискиот Исток земји.Ако EMS,тоа ќе биде околу 10 дена.
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Qiwi Паричник,Boleto,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure
уплатата ЗАЧУВАМ.

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
таванот светла
Број на извори на светлина:
6
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Стил:
Модерна
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Бренд Име:
GY
Тело Материјал:
Стакло,Алуминиум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Напон:
90-260V
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
G4
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заврши:
Полиран Челик
Број На Модел На:
GY-New-233
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
15-30square метри
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No