.

Надгради 4 Бои Syma Х5 X5C X5C-1 X5SC X5SW Резервни Делови Главната Сечилото Реквизити Пропелери за Syma Х5 Серија РК Мини Quadcopter Играчка

Надгради 4 Бои Syma Х5 X5C X5C-1 X5SC X5SW Резервни Делови Главната Сечилото Реквизити Пропелери за Syma Х5

402.72
DEN 354.00 -12 %

Износ
Това е достапна

Надгради 4 Бои Syma Х5 X5 C X5 C-1 X5 SC X5 SW Резервни Делови Главната Сечилото Реквизити Пропелери за Syma Х5 Серија РК Мини Quadcopter Играчка
Боја : Бела,Црна,Црвена,Сина
Ултра трајни & мала тежина,целосно компатибилна за Syma Syma Х5 X5 C X5 C-1 X5 SC X5 SW Syma X1 РК Quadcopter.
Доаѓаат со 16pcs монтажа завртки за реквизити ,голема да имаат на рака за полесно замена.
Боја, контраст,полесно е да се види летало е ориентација, додека во лет.
Пакет се вклучени :
16x Пропелери (4 White & 4 Black & 4 Црвено & 4 Сина)

Повеќе информации

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
РК Делови и Accs:
Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
Х5 X5C X5C-1 X5SC X5SW
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки