.

3.0 Мегапикселна Varifocal HD Камера за видео надзор/НЕЈЗИНИОТ Објектив 5-50мм CS Mount Со Manual (рачно) ирис Ф1.4 За IP Камера

3.0 Мегапикселна Varifocal HD Камера за видео надзор/НЕЈЗИНИОТ Објектив 5-50мм CS Mount Со Manual (рачно) ирис

2879.52
DEN 2592.00 -10 %

Износ
Това е достапна


3.0 Мегапикселна Varifocal HD Камера за видео надзор/НЕЈЗИНИОТ Објектив 5-50мм CS Mount Со Manual (рачно) ирис Ф1.4 За IP Камера
Резолуција : 3 Mega Pixel
Слика формат : 1/2.7"
Фокусна Должина 5-50мм
Бленда : Ф1.4
Планината : CS
Поле Агол D*H*V Степени 70-7(1/2.7")/52-6.4(1/3")36.5-4.6(1/4")
Оптичка Дисторзија : -15.1%~-1.2%(1/2.7")
М К Д : 0.3 mm
Димензија : 47*84.15~85.9 mm
Прирабница BFL : 12.526 mm
BFL : 7.58 mm
MBF : 6.3~8.1 mm
IR Корекција : Да
Работа : ИРИС Прирачник/focut Прирачник/Зум Упатство
Температурата на работа : -20degree~+60degree

Повеќе информации

Бренд Име:
Chuan Веи
Број На Модел На:
CW0550-3MP