.

Нерѓосувачки Види Бенд 22mm за Песочни Време / Челик Брзо Ослободување на Рака Притиснете Тока врвката за на Појас Хривнија Црна, Сребрена + Пролет Бар

Нерѓосувачки Види Бенд 22mm за Песочни Време / Челик Брзо Ослободување на Рака Притиснете Тока врвката за на

DEN 637.92

Износ
Това е достапна


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик
- Затворач Тип : Една Страна Притиснете Тока
- Бенд Ширина(mm) : 22
- Бенд Боја : Црна, Сребрена
Големина На : Прилагодлив
- Функција : Со брзо ослободување пролет барови, корисна за да се инсталира и да се одвои бендови, без никаква алатка, само со рака!
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка 2 x Брзо Ослободување Пролет Бар
Компатибилен Со : за Песочни Време / Челик
ЦРНА
СРЕБРО.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
iWonow
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
за Песочни Време / Челик
Затворач Тип:
Една Страна Притиснете Тока
Бендот Должина:
Други