.

925 сребрен оригиналниот часовник ангел Жирафа Мушка Одговара пандора Шарм Стил Хривнија Алка DIY Оригинални сребрен Накит Одлуки подароци

925 сребрен оригиналниот часовник ангел Жирафа Мушка Одговара пандора Шарм Стил Хривнија Алка DIY Оригинални

287.04
DEN 273.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SG
Објектот Тежина:
about2.84-3.8g
Број На Модел На:
SG1211
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Нередовните
Стил:
Моден
Ветување:
925 Фунта Сребро,ако no100% Наплата
дупка со големина:
околу 4.5 мм,која Одговара на Европските, Biagi, Chmilia,Нараквица DIY
превозот:
Брза бесплатен превозот
Способност:
Висок квалитет,Најдобра услуга,Брза испорака
Подарок за:
Девојка,Сопруга,Ќерка,Си
Метали Тип:
сребро шарм
Материјал:
925 Sterling Silver шарм монистра
Објектот Форма:
Метал
Тип На Објект:
Монистра