.

30cm 4Pin 4 Начин Multipole Конектор, Нема Потреба Лемење Машки И Женски Wire Конектор,5 set/многу

30cm 4Pin 4 Начин Multipole Конектор, Нема Потреба Лемење Машки И Женски Wire Конектор,5 set/многу

148.80
DEN 104.00 -30 %

Износ
Това е достапна

30cm 4 Pin 4 Начин Multipole Конектор, Нема Потреба Лемење Машки И Женски Wire Конектор,5 set/многу Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет
Производот Не : JST СМ 4 pin wire конектор
Материјал : ПВЦ пластика
Должина : околу 15cm(Еден 4 PIN конектор) Употреба : Нема потреба лемење конектор Пакетот вклучува : 5 Поставите x 4 Pin СМ ( Femal+Машки) Конектор

Повеќе информации

Број На Модел На:
30cm4pin