.

MloveAcc Мода Имитација Бисер Кристал Гроздобер Булчински Глеѓ Цвет и Лист Брошеви Pin за Шамија Тока Облека и Додатоци

MloveAcc Мода Имитација Бисер Кристал Гроздобер Булчински Глеѓ Цвет и Лист Брошеви Pin за Шамија Тока Облека

194.40
DEN 146.00 -25 %

Износ
Това е достапна


Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
CC18096
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Mloveacc
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Brooch Стил:
бисер brooch
Brooch Пол:
Жените Brooch
brooch боја:
злато боја
Brooch Големина:
2.5*6.0 cm
Brooch Тежина:
11.2 g
brooch материјал:
Кристали,Бисери,Цинк Легура
Brooch Пакет:
Бренд Картичка во Opp Вреќа
Brooch Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба