.

JOYIR Нови Пристигнување Вистински Cowhide Кожа Мажите Долго Паричникот Двојно Патентите Чанта Мода Држачот на Пари Пакет за машки мажите walle

JOYIR Нови Пристигнување Вистински Cowhide Кожа Мажите Долго Паричникот Двојно Патентите Чанта Мода Држачот

1512.00
DEN 1255.00 -17 %

Износ
Това е достапна


Бренд : JOYIR
Внатрешна структура : готовински позиција 2, екрани, 12 екрани
Капацитет : готовина, банкарски КАРТИЧКИ, бизнис КАРТИЧКИ, МОНЕТИ, мала фото
Спецификација : 12.5 cm * 22 cm * 3.5 см
Цел : бизнис и шопинг патување одмор, итн
Тежина : 0.2
Модел : 9334
Стил : долго чанта
Материјал : првиот слој на cowhide

Повеќе информации

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Висина:
12.5cm
Број На Модел На:
9334
Бренд Име:
joyir
Пол:
Мажи
Објектот Должина:
22cm
Паричници:
Организатор Паричници
Материјал Состав:
Cowhide
Декорација:
Никој
Паричникот Должина:
Долго
Стил:
Повик