.

Новиот автомобил-стил, Преносни Патот Патување Излет Автомобил Багажникот Складирање Торба Корисна Виткање Возило лента со алатки Мулти-да користите Автомобил По

Новиот автомобил-стил, Преносни Патот Патување Излет Автомобил Багажникот Складирање Торба Корисна Виткање

990.24
DEN 941.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Новиот автомобил-стил, Преносни Патот Патување Излет Автомобил Багажникот Складирање Торба Корисна Виткање Возило лента со алатки Мулти-да користите Автомобил Подигање Организатор торба Создава екстра складирање во рамките лесно стигнат до
Помага спречува опасни одвлекување на вниманието
Спецификации :
Материјал : Оксфорд ткаенина
Големина : прибл 560mm * 390mm * 265mm
Боја : црна
Нето Тежина : околу 0.6 кг Пакет се вклучени : 1pcs * автомобил багажникот складирање торба

Повеќе информации

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Мрежи
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
ST42
Објектот Висина:
26.5cm
Објектот Должина:
56cm
Објектот Ширина:
39cm
Бренд Име:
TYUI
Објектот Тежина:
0.6kg
боја:
Црна
Тежина:
прибл за 0,6 kg