.

Отвори shutter сенка shutter четка за чистење со четка

Отвори shutter сенка shutter четка за чистење со четка

DEN 230.40

Износ
Това е достапна


Отвори shutter сенка shutter четка за чистење со четка
Материјал : пластика
Големина : 16x13.5cm
Производ вовед : четка за чистење ролетни, не мора да се отстрани прозорец на екранот, не посипете вода е целиот кат, чисти во секое време, може да се отстрани прашина. Исто така, може да се користи за чистење на ролетни имаат попуштат, како што се едноставни за инстант, нека ви се задржи чиста куќа
0.95

Повеќе информации

боја:
Жолта
Употреба:
прозорецот
Број На Модел На:
MM0000310
Стил:
Рака
Материјал:
Микрофибер
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
shutter четка
Производот Категорија:
shutter четка
Текстурата на материјалот:
Пластични
Големина:
16x13.5cm
Пакување:
1Piece